“Pamiętajcie zatem, żeby kierować wzrok ku gwiazdom,
a nie – patrzeć na swoje stopy.”
Stephen Hawking
To piękne zdanie towarzyszyło dzisiaj naszym ósmoklasistom podczas pierwszego dnia egzaminów. Liczymy, że będzie rezonować w nich na dłużej i niezależnie od osiągniętych wyników, zainspiruje ich do poszukiwań własnej życiowej ścieżki.
Za nami pierwszy egzamin – z języka polskiego. Nieustająco trzymamy kciuki za naszych najstarszych uczniów. Uczennice klasy 6a: Lena, Ola, Wiktoria i Oliwia w imieniu szkolnego wolontariatu i całej społeczności SP Dobiesz wspierały kolegów z klas ósmych, częstując ich po zakończonym sprawdzianie kolorowymi babeczkami i pożywnymi bananami.
Patrzenie na pięknie ubranych i bardzo dojrzale wyglądających, witających się serdecznie przed szkołą, młodych ludzi było wyjątkową przyjemnością. Jesteście wspaniali. Trzymamy za Was kciuki!



























