Dnia 26 maja odbyła się wspaniała wycieczka oddziału przedszkolnego do Oddziału Żandarmerii Wojskowej. Wyruszyliśmy pociągiem PKP ze stacji Ustanówek do stacji Warszawa Koło. Tego dnia było wiele atrakcji , a podróż była niesamowitą przygodą.