Niebieskie Igrzyska
30 kwietnia uczniowie klas 1-3 naszej szkoły: Lenka Szczygielska, Lidia Tomaszewska, Lena Wrotek, Wojtek Dąbrowski, Anna Gąsiorowska i Ignacy Duda reprezentowali naszą szkołę w Pierwszych Niebieskich Igrzyskach organizowanych przez Szkołę Podstawową im. Władysława Reymonta w Coniewie.
Wydarzenie to składało się z części sportowej i edukacyjnej. Dzieci brały udział w konkurencjach sportowych oraz aktywnościach w salach sensorycznych. Igrzyska odbyły się bez rywalizacji – wygranymi byli wszyscy uczestnicy. Ważna była wspólna zabawa, współpraca i wzajemne wsparcie. Ich celem wydarzenia było zwiększenie wrażliwości i świadomości najmłodszych w zakresie zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz kształtowania postaw prospołecznych opartych na szacunku i wzajemnej tolerancji
Uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli we wszystkich aktywnościach z uśmiechem na twarzy.
Bardzo dziękuję:
– Pani Dyrektor Katarzynie Kliszko oraz wszystkim nauczycielom szkoły w Coniewie, którzy przygotowali to niezwykłe wydarzenie,
– Rodzicom naszych dzieci – za współpracę i zaangażowanie.
Opiekun uczniów – Iwona Matysiak.

































