• Magdalena Mroczek – Dyrektor Szkoły, nauczyciel informatyki
  • Marcin Antoniewicz – Wicedyrektor, nauczyciel języka polskiego
  • Katarzyna Bocheńska – nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 8
  • Edyta Cytloch – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, plastyki, wychowawca klasy 1a
  • Beata Budzianowska – nauczyciel doradztwa zawodowego
  • Ewa Gajowy – nauczyciel WDŻ, nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny, nauczyciel chemii, pedagog specjalny
  • Aneta Górniak – nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny, pedagog specjalny, wychowawca klasy VI
  • Janina Królak – nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny, pedagog specjalny, nauczyciel historii,
  • Patrycja Lech – psycholog szkolny
  • Zbigniew Marchalewski – nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel techniki, wychowawca klasy 5a
  • Barbara Matysiak – nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny, pedagog specjalny
  • Iwona Matysiak – nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny, pedagog specjalny
  • Maciej Boch – opiekun świetlicy
  • Katarzyna Nazariew – nauczyciel przyrody, nauczyciel biologii, nauczyciel geografii
  • Agnieszka Salamon – nauczyciel religii
  • Marzena Słapek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkonej, terapeuta pedagogiczny, wychowawca klasy 2
  • Magdalena Szczygielska – logopeda, terapeuta SI
  • Dorota Tanczos – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkonej, pedagog specjalny, wychowawca klasy 3
  • Barbara Zielińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny, wychowawca klasy 1b
  • Katarzyna Werman – nauczyciel matematyki, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, wychowawca klasy 5b
  • Katarzyna Pielaszek– opiekun świetlicy
  • Halina Kłosiewicz – nauczyciel języka rosyjskiego
  • Laura Walburg – bibliotekarz
  • Paweł Kaczmarczyk – nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie oraz informatyki.
  • Dominika Matusiak – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 7
  • Iryna Głodek – nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny
  • Joanna Sągolewska-Błaszczyk – nauczyciel edukacji przedszkolnej
  • Anna Budzińska – nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny, wychowawca klasy 4
  • Aneta Walewska – pedagog
  • Aneta Depko – nauczyciel języka polskiego
  • Magdalena Fiejka – nauczyciel współorganizujący proces edukacyjny
  • Małgorzata Rosłon – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa