Godziny dostępności nauczycieli/II półrocze 2023/2024

 

 

imię i nazwisko

 

dzień, godziny

 

 
1.Mroczek Magdalena

 

poniedziałek 9.00-9.30 i 13.30-14.00
2.

 

Antoniewicz Marcin

 

poniedziałek 9.00-9.30, wtorek 14.15-14.45
3.Boch Maciej

 

czwartek 10.00-11.00
4.Bugała Dominika

 

piątek 9.15-9.45 i 14.20-14.50
5.

 

Bocheńska Katarzyna

 

środa 9.55-10.25, czwartek 14.20-14.50
6.Budzianowska Beata

 

pierwszy tydzień miesiąca

piątek 12.55-13.25 i 15.10-15.40

7.Ciemińska Hanna

 

poniedziałek 11.30-12.00 i 16.00-16.30
8.

 

Cytloch Edyta

 

wtorek 12.40-13.10, piątek 12.40-13.10

 

9.Fabisiak Marzena

 

czwartek 8.45-9.45
10.Domagała Agnieszka

 

wtorek 14.15-15.15
11.Ganc Piotr

 

pierwszy piątek miesiąca 12.25-13.25
12.

 

Gajowy Ewa

 

czwartek 14.20-15.20
13.Głodek Iryna

 

wtorek 12.40-13.40
14.Górniak Aneta

 

środa 15.10-16.10
15.

 

Kaczmarczyk Paweł

 

poniedziałek 8.45-9.45
16.Kłosiewicz Halina

 

pierwszy tydzień miesiąca

poniedziałek 7.20-7.50, piątek 7.20-7.50

17.Kralewska  Krystyna

 

wtorek 11.55-12.25, piątek 15.05-15.35
18.Królak Janina

 

czwartek 8.25-8.55, piątek 8.20-8.50
19.

 

Lech Patrycja

 

środa 7.30-8.00, piątek 7.25-7.55
20.Marchalewski Zbigniew

 

poniedziałek 14.15-15.15
21.Matusiak Dominikapiątek 8.25-8.55 i 9.55-10.25
22.Matysiak Barbaraponiedziałek 7.30-8.00, czwartek 7.30-8.00
23.Matysiak Iwona

 

poniedziałek 14.30-15.00, piątek 9.15-9.45
24.Osińska Urszulaponiedziałek 12.40-13.10, środa 15.05-15.35
25.Pęzik – Cechrzycka Sylwiaśroda 12.10-12.40, piątek 15.55-16.25
26.Rosłon Małgorzata

 

pierwsza środa miesiąca 15.10-16.10
27.Sągolewska- Błaszczyk Joanna

 

czwartek 7.40-8.10 i 10.40-11.10
28.Słapek Marzena

 

środa 9.45-10.45
29.Szarszewski Arkadiusz

 

wtorek 12.30-13.00, czwartek 13.30-14.00
30.Szczygielska Magdalena

 

czwartek 7.30-8.00 i 16.00-16.30
31.Tanczos Dorota

 

poniedziałek 13.00-13.30, czwartek 13.00-13.30
32.Walburg Laura

 

poniedziałek 16.30-17.00, środa 16.30-17.00

 

33.Wiśniewska Agnieszka

 

wtorek 7.20-7.50 i 10.45-11.15
34.Werman Katarzyna

 

poniedziałek 10.45-11.15, piątek 10.45-11.15
35.Zielińska Barbara

 

środa 12.30-13.30