Z życia klasy 2 a – Szyjemy ekologiczne torby.

Akcja żółte żonkile.

Z życia klasy 2a – Po co segregować odpady.

Operacja Weller 12

II Gminny Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego „The Master of English Grammar”

Konkurs plastyczny „LONDON IN MY EYES”

Prezentacja Szkoły Gastronomicznej.

Delegacja szkoły na uroczystościach patriotycznych w Górze Kalwarii.

Pierwszy Międzyszkolny Festiwal Kultury Słowiańskiej „Złota Nić”.

CHŁOPCY WICEMISTRZAMI GMINY W PŁYWANIU

Z WIZYTĄ U LEGIONISTÓW.

Dzień Teatru w klasie 2 b.

Dzień Autyzmu.

E-book – Zdobądź pracę marzeń.

Przedświąteczne sukcesy naszych uczniów.

Wynikami konkursu plastycznego „Kartka wielkanocna”.

Wielkanocne życzenia.

Podziękowanie wolontariatu.

Śladami starożytnych Rzymian.

Dzień Kolorowej Skarpetki.

Zebrania klasowe.

Nowe laptopy w szkole.

Tablice interaktywne.

Prezentacje szkół średnich.

Robotyka w klasach 4-8

Dzień Pi.

Występ klasy 5 w Szkole Podstawowej w Cendrowicach.

Międzynarodowy Dzień Matematyki w klasach 1-3.

„Warszawska Syrenka” klasy 4-8.

Z wizytą w powstańczej Warszawie cz.2.

Konkurs plastyczny „Sporty zimowe”

Dzień Kobiet SU

„Warszawska Syrenka”

ZŁOTY MEDAL NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH.

Komiks w edukacji.

Dzień „Idola”.

5 Bieg Stefana.

ZŁOTO I BRĄZ W ZAWODACH W KOSZYKÓKĘ  3X3

Z wizytą w powstańczej Warszawie.

Spektakl „Mój przyjaciel – komputer”

Dzień Walki z Depresją.

CyberDetektyw: Przygoda w Cyberprzestrzeni

Dzień Języka Ojczystego.

Historyczne wojaże klasy 7 i 8.

Międzyszkolny Festiwal Kultury Słowiańskiej „Złota nić”.

Pierwsza pomoc.

Dzień Babci i Dziadka.

Walentynki szkolne.

 „Jedziemy w góry”

Warsztaty w oddziale przedszkolnym – Dzień bezpiecznego internetu.

#LaboratoriaPrzyszłości – Gofry w piątek, dobry weekendu początek.

Nasza szkoła wspiera WOŚP.

3 BIEG WOŚP POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ.

Plan zamówień na 2024 r.

Dzień bez plecaka.

Zimowe półkolonie.

Harmonogram czynności postępowania rekrutacyjnego do oddziału przedszkolnego.

Terminy i zasady organizacji dyżuru wakacyjnego w oddziałach przedszkolnych.

„Wspólnie mocniejsi – uczymy się przez integrację.  Magiczne szablony – tworzenie kartek okolicznościowych”.

Podziękowania za przekazanie 1,5%.

Sportowy turniej zimowy Samorządu Uczniowskiego Nauczyciele versus Uczniowie.

Spotkanie z Panem Burmistrzem.

Wigilia w oddziale przedszkolnym.

Dary dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej.

Przedświąteczne warsztaty w klasie 1.

Spotkanie świąteczne 5 klasy.

Świąteczne Spotkanie SU.

Spotkanie ze Św. Mikołajem 5 klasy.

Konkurs – Jesteś na drodze. Włącz myślenie!

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Stypendia Burmistrza.

Gminny Konkurs „Rodzinna bombka”

Tydzień teatralny w oddziale przedszkolnym.

Zaproszenie na Kiermasz Świąteczny.

Matematyczny Kalendarz Adwentowy.

Zebranie z rodzicami.

II Międzyszkolny Dzień Wolontariusza.

Dyskoteka Andrzejkowa.

Andrzejki w oddziale przedszkolnym.

Andrzejki w klasie 2 b.

Klasowe Andrzejki w klasie 2 a.

Dzień Życzliwości.

Gminny Konkurs Ortograficzny.

Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjny ,, Wspólnie mocniejsi – uczymy się przez integrację,,

Narodowe Święto Niepodległości.

BRĄZOWY MEDAL NA PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZKICH W BADMINTONA.

Biegi Niepodległościowe w Górze Kalwarii.

Delegacja szkoły na uroczystościach patriotycznych w Górze Kalwarii.

Świeto Niepodległości w klasie 2 a.

Festiwal Piosenki Patriotycznej.

Ślubowanie I klasy.

Dzień Zdrowego Śniadania w oddziale przedszkolnym.

Paczka na Kresy.

Święto Dyni w klasie 2 a

Konkursu Pracownia Kompetencji Cyfrowych

„Szkoła pamięta”

REPREZENTACJA DZIEWCZĄT WYWALCZYŁA BRĄZOWY MEDAL W UNIHOKEJA

Dzień Postaci z Bajek.

Spotkanie z policjantem.

WICEMISTRZOSTWO GMINY W UNIHOKEJA CHŁOPCÓW W KATEGORII KLAS IV-VI

Pamiętamy o zmarłych.

Dzień Dyni w oddziale przedszkolnym.

Oddział przedszkolny na cmentarzu wojennym.

SUKCESY NA ZAWODACH POWIATOWYCH W BADMINTONA

Informacje Samorządu Uczniowskiego.

MISTRZOSTWO DZIEWCZĄT W KATEGORII KLAS 4-6 W UNIHOKEJA.

DRUGIE MIEJSCE W BADMINTONA W KATEGORII CHŁOPCÓW KLAS 7-8.

Gminny turniej szachowy.

Szkolny turniej szachowy.

MISTRZOSTWO GMINY W BADMINTONA DZIEWCZĄT W KATEGORII KLAS 7-8

Dzień Gier Planszowych.

Tydzień Zdrowia Psychicznego

Dzień Edukacji Narodowej.

Warsztaty  „Współpraca jest podstawą rozwoju”

MISTRZOSTWO CHŁOPCÓW W BADMINTONA W KATEGORII KLAS 4-6

ZWYCIĘSTWO DZIEWCZĄT W BADMINTONA W KATEGORII KLAS 4-6

#BeActive – Europejski Tydzień Sportu 2023

Spotkanie klasy 3A z pisarzem Igorem Witkowskim.

Wizyta w sadzie oddziału przedszkolnego.

Wycieczka klas I i III do Kosmicznego Rancza.

Wycieczka do sadu klasy II b

„Warsztaty dotyczące antyków, porcelany oraz przedmiotów vintage dla klasy 6 b prowadzone przez Magdalenę Rybicką (New life by Magda)”

Projekt ,, Wspólnie mocniejsi – uczymy się przez integrację! „Postacie z bajek”

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Lekcja tenisa w klasie I.

Zajęcia leśne w klasie 3a

Dzień chłopaka w klasie II a i II b.

Dzień jabłka w klasie II a.

Warsztaty w klasie 8.

Apel Samorządu Uczniowskiego.

Wirtualni podróżnicy.

Z wizytą u królowej Bony.

Zawody powiatowe w piłkę nożną dziewcząt.

Podręczniki do religii na rok szkolny 2023/24.

Mistrzostwo gminy w zawodach w piłkę nożną.

Dzień Kropki – Święto Kreatywności.

Narodowe Czytanie

Projekt edukacyjny „Zabawa sztuką”

Ogólnopolski Projekcie Edukacyjny  Wspólnie Mocniejsi – Uczymy się przez integrację.