Uczniowie klasy 8b odwiedzili Centrum Multimedialne na Bielanach.

Podczas  kreatywnych warsztatów ósmoklasiści mieli okazję zaprogramować zbudowany wcześniej z klocków pojazd, zmodyfikować fragment muzyki oraz zaprojektować klasowe logo.

Było trochę twórczej pracy i zabawy, dzięki czemu mogliśmy przekonać się, że bez problemu można połączyć technologię, sztukę i kreatywność, niekoniecznie oddając się całkowicie we władanie sztucznej inteligencji.

Była to prawdopodobnie ostatnia wycieczka w tym roku szkolnym –  z takim oto przesłaniem dotarliśmy na metę edukacji podstawowej.