

Uczniowie klasy 8b odwiedzili Centrum Multimedialne na Bielanach.
Podczas kreatywnych warsztatów ósmoklasiści mieli okazję zaprogramować zbudowany wcześniej z klocków pojazd, zmodyfikować fragment muzyki oraz zaprojektować klasowe logo.
Było trochę twórczej pracy i zabawy, dzięki czemu mogliśmy przekonać się, że bez problemu można połączyć technologię, sztukę i kreatywność, niekoniecznie oddając się całkowicie we władanie sztucznej inteligencji.
Była to prawdopodobnie ostatnia wycieczka w tym roku szkolnym – z takim oto przesłaniem dotarliśmy na metę edukacji podstawowej.










