Złoty i brązowy medal w zawodach w piłkę nożną.

24 kwietnia reprezentacja dziewcząt naszej szkoły rocznika 2010 i młodszych, wzięła udział w gminnych zawodach w piłkę nożną w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. To były dla nas bardzo dobre zawody. Wygrywając dwa mecze w fazie grupowej ze szkołą z Góry Kalwarii oraz szkołą z Kątów, wyszliśmy do następnej fazy turnieju z pierwszego miejsca w grupie prawo gry w finale. W ostatnim meczu nasze zawodniczki okazały się lepsze od szkoły z Brześc. Gratulujemy naszym dziewczynom zdobycia złotych medali,  znakomitych zawodów i dziękujemy za emocje, walkę  o każdą piłkę i ogromne zaangażowanie.

Zdobywając mistrzostwo w zawodach gminnych, uzyskaliśmy jednocześnie prawo do występu w zawodach powiatowych. Podczas których nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze zdobywając czwarte miejsce.

 

W dniu 25 kwietnia na stadionie miejskim w Górze Kalwarii odbyły się zawody w piłkę nożną chłopców rocznika 2010 i młodszych, w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej reprezentacja naszej szkoły rozegrała bardzo dobre zawody zdobywając brązowy medal. Gratulacje dla naszych piłkarzy wywalczenia trzeciego miejsca i dziękujemy za wysiłek, walkę i zaangażowanie.